Tutaj możesz zgłosić

zagubienie lub znalezienie zwierzątka

korzystanie jest bezpłatne

W systemie mamy już 1299 ogłoszeń!

KOT TIGA

Pilchowo, Police, policki, zachodniopomorskie, 72-004 - Tiga, to kot dachowiec, płci męskiej, wykastrowany, zagniął 28 grudnia 2020 w Pilchowie. Kot wychodzący i wędrujący, ale zaginął na obcym sobie terenie, ufa ludziom. W połowie ogonka ma zgrubienie po złamaniu.

Zaginął kot Bolek!

Borowa, Miedźno, kłobucki, śląskie, 42-120 - Zaginął mój kot Bolek. Zaginął w miejscowości Ostrowy nad Okszą, dnia 18.09.2020. Kot jest w trakcie leczenia - potrzebuje pomocy. Ma wszczepiony chip. Proszę o kontakt jeśli go widziałeś, słyszałeś, że ktoś ma nowego kota brytyjskiego . Dziękuję, Pozdrawiam, Ania 602 124 122

Zaginął kocur - Nagroda 2000zł

Strupice, Chojnów, legnicki, dolnośląskie, 59-225 - Witam, nadal poszukujemy naszego kocurka Rudka. Dnia 15.04 w okolicach Strupice - Podolany na autostradzie A4 w stronę Wrocławia, w czasie wypadku samochodowego wybiegł kot z auta. Pomimo poszukiwań kotek nie został odnaleziony. Kot nazywa się RUDEK jest biało- rudego umaszczenia i możliwe że błąka się gdzieś po okolicy. Możliwe jest również, że Rudek w poszukiwaniu domu przemieścił się gdzieś dalej. Rudek jest dość dużym kotem, jest spokojny i przyjazny. Jeśli ktoś widział błąkajacego się kotka 🐈 proszę o informację i udostępnianie postu.Bardzo za nim wszyscy tęsknimy. Nagroda 2000 zł, dla osoby która znajdzie Rudka. Telefon komórkowy +49152 14475591 oraz +423070240.

Zaginął piesek!!!!

Wygnanka, Mszczonów, żyrardowski, mazowieckie, 96-323 - 29 stycznia we wsi Wygnanka zaginął piesek Kubuś! Ktokolwiek wie gdzie może przebywać,ktokolwiek go widział proszę o kontakt pod nr 576356155

Zaginęła czarna kotka Gdańsk, Porębskiego! NAagroda dla znalazcy

Gdańsk, Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, 80-180 - DNIA 13.11 W PÓŹNYCH GODZINACH WIECZORNYCH (ok. 21.00) NA TERENIE OS. PORĘBSKIEGO 10-34 W GDAŃSKU (ZAKONICZYN) ZAGINĘŁA KOTKA. OSTATNI RAZ WIDZIANA WZDŁUŻ TYŁU BLOKÓW OD NR 10. Kotka może reagować na imiona: Mela, Melon. Wiek: ok. 5 lat, futerko czarne z białymi łatkami pod szyją, pod paszkami i na brzuszku między tylnymi nóżkami. Kot niewychodzący, przygarnięty z fundacji, po przejściach. Kicia jest bardzo lękliwa i nieufna, może zostać wzięta za dzikiego kota. Kotka była świeżo po operacji usuwania większości zębów (m.in. kłów), może być osłabiona. Bardzo prosimy o kontakt: 536 141 190 Na znalazcę czeka nagroda!

Zaginęła czarna kotka Gdańsk, Porębskiego! NAagroda dla znalazcy

Gdańsk, Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, 80-180 - DNIA 13.11 W PÓŹNYCH GODZINACH WIECZORNYCH (ok. 21.00) NA TERENIE OS. PORĘBSKIEGO 10-34 W GDAŃSKU (ZAKONICZYN) ZAGINĘŁA KOTKA. OSTATNI RAZ WIDZIANA WZDŁUŻ TYŁU BLOKÓW OD NR 10. Kotka może reagować na imiona: Mela, Melon. Wiek: ok. 5 lat, futerko czarne z białymi łatkami pod szyją, pod paszkami i na brzuszku między tylnymi nóżkami. Kot niewychodzący, przygarnięty z fundacji, po przejściach. Kicia jest bardzo lękliwa i nieufna, może zostać wzięta za dzikiego kota. Kotka była świeżo po operacji usuwania większości zębów (m.in. kłów), może być osłabiona. Bardzo prosimy o kontakt: 536 141 190 Na znalazcę czeka nagroda!

Szukam domu

Bukowiec, Czarnków, czarnkowsko-trzcianecki, wielkopolskie, 64-700 - Pies w schronisku Jędrzejowo od 22.02 2019 do adopcji.Numer schroniskowy psiaka to ZA-32.Tel.672558073.

KINGA

Pszów, Pszów, wodzisławski, śląskie, 44-370 - UWAGA! W Pszowie na Osiedlu Grunwaldzkim (okolice ulic Jagiełły, Witolda) biega rudy pies w typie spaniela. Nie wygląda na bezdomnego, raczej też nie wygląda na groźnego. Może komuś zaginął, ktoś coś słyszał. Niestety zanim zdążyłam odprowadzić moją niezbyt przyjazną, piesek już poszedł swoimi ścieżkami więc nie zdążyłam zrobić zdjęć. WIDZIANY DZIŚ DWA RAZY! 1.06.2020 ok. godziny 19.40 przy skrzyżowaniu ulic Witolda i Sportowej, oraz ok. 21 przy sklepie Delikatesy.

znaleziono

Rzerzęczyce, Kłomnice, częstochowski, śląskie, 42-270 - Od ok. lutego 2020r. w Rzerzęczycach widziany jest kot biało czarny, długowłosy z kolorową obrożą na szyi.

Cocker Spaniel duży ciemny

Częstochowa, Częstochowa, Częstochowa, śląskie, 42-202 - Widziany pies w lasach okolice Mirowa (Pegaz) 27.04 około godziny 19.30. Pies jest wystraszony, ewidentnie szuka właściciela, uciekał, nie chciał pić wody. Pies posiada dwie obroże, czerwoną i przeciwkleszczową.

znaleziony pies

Warszawa (Wawer), Warszawa, Warszawa, mazowieckie, 04-665 - maly piesek podobny do pekinczyka

znaleziony

Boguchwałowice, Mierzęcice, będziński, śląskie, 42-460 - Młodziutki, bardzo ładny piesek. Jest nieufny i boi się podejść do człowieka. Będzie problem z zabezpieczeniem jest dość duży mróz.

Piękna Tara w typie psa karelskiego :)

Olsztyn, Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, 10-119 - Tara to młodziutka piękność w typie karelskiego psa na niedźwiedzie. Przyjechała do nas jako bezdomna. Widzieliśmy, że miała kontakt z człowiekiem, była zadbana i dobrze odżywiona - niestety właściciel się po nią nie zgłosił. Przyszedł więc czas, żeby znaleźć Tarze nowy, dobry dom. Tara jest bardzo przyjaźnie nastawiona do człowieka, chętnie chodzi na spacerki. Lubi towarzystwo innych psów, choć zdarza jej się „porządzić”. Jest suczką uroczą, zwracającą uwagę wielką urodą, ładnie umaszczoną, proporcjonalnie zbudowaną, zdrową. Szukamy dla suni opiekunów znających charakter i potrzeby rasy lub takich, które będą miały wiedzę na ten temat. Trzeba też mieć świadomość, że adopcja Tary (jak każdego niemal psa) oznacza poświęcenie uwagi i czasu na pracę z psem, naukę, wychowanie. Osoby zainteresowane adopcją przed rozmową telefoniczną powinny zapoznać się z charakterystyką tej rasy. Przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przedadopcyjną). W przypadku wynajmowania mieszkania - niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies. Tara przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Po informacje w sprawie suczki i procedury adopcji prosimy o telefon: wtorek-sobota w godz. 8.00 - 16.00 (po godz. 16.00 - sms), w niedziele i poniedziałki tylko sms - oddzwonimy. (rok ur. ok. 2019) Tel. 606 507 829

Ogromnie przyjacielski Arczi :)

Olsztyn, Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, 10-119 - Arczi - wspaniały pies :) Średniej wielkości, przystojny, o uroczym usposobieniu :) Trafił do nas z całą rodziną (w sumie 14 psów) zabraną interwencyjnie ze złych warunków. Pomimo tego, że jego kontakt z człowiekiem był ograniczony - jako jeden z pierwszych w schronisku zaczął garnąć się do ludzi i jako pierwszy dał się zabrać na spacer :) Zdecydowanie lepiej i pewniej czuje się w psim towarzystwie. W stosunku do człowieka wykazuje podobne zachowania, jak w swoim stadzie, np. biega dookoła i bardzo delikatnie podgryza kurtkę czy rękę - tak zachęca do zabawy :) Upomina się o głaskanie a za smakołyki na pewno będzie chętnie współpracował :) Szukamy dla tego cudownego psiaka dobrego domu i odpowiedzialnych ludzi - takich, którzy nauczą go zasad panujących w domu i pokochają jak członka rodziny. Arczi lubi towarzystwo innych zwierząt, również kotów. Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przedadopcyjną). W przypadku wynajmowania mieszkania - niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies. Arczi przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Do dobrego domu dowieziemy psiaka w każde miejsce w kraju. Po informacje w sprawie psa i procedury adopcji prosimy o telefon: wtorek-sobota w godz. 8.00 - 16.00 (po godz. 16.00 - sms), w niedziele i poniedziałki tylko sms - oddzwonimy. (rok ur. ok. 2017) Tel. 606 507 829

Zosia - żywe srebro szuka fajnego domu!

Warszawa (Białołęka), Warszawa, Warszawa, mazowieckie, 03-173 - Zośka ma około trzech lat. Jest uroczą i sympatyczną sunią. Uwielbia ruch a przede wszystkim spacery. Charakteryzuje ją niezwykła ruchliwość a zrobienie jej zdjęcia graniczy z cudem . Zośka to urodzona akrobatka, która podczas spacerów potrafi stawać na tylnych łapach i tak przez chwilę iść. Jest towarzyska i przyjacielsko nastawiona do ludzi. Nadaje się także do dzieci. No co dzień przebywa ze starszym od siebie psim kolegą, z którym się fantastycznie dogaduje i bawi. Jeżeli szukacie Państwo psa bardzo aktywnego, sami lubicie ruch i często spacerujecie Zośka jest pod tym względem psem idealnym. Wymarzonym domem dla Zośki byłby taki z ogrodem gdzie mogłaby szaleć do woli. Zapraszamy na aktywny spacer z Zośką płeć: suczka ur. ok 2019 wielkość: średni kastracja: tak Kontakt w sprawie adopcji: wolontariuszka Daria 501 445 885 wolontariuszka Dorota 506 711 157 wolontariuszka Ola 695752560 Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.

Pikuś szuka kochającego domu

Warszawa (Białołęka), Warszawa, Warszawa, mazowieckie, 03-173 - Pikuś jest starszym psem znalezionym w złym stanie w Legionowie. Wymagał pilnej operacji guza. Doszedł już w pełni do siebie i teraz szukamy dla niego domu stałego lub tymczasowego. Pikuś przebywa w mieszkaniu w bloku w domu tymczasowym, ale najlepiej czuje się na spacerach. Utrzymuje czystość, ale wymaga wyjścia 4-5 razy dziennie, co sygnalizuje. Bez problemu wchodzi na pierwsze piętro po schodach. Umie chodzić na smyczy i grzecznie jeździ samochodem. Wobec ludzi jest przyjazny, ale nie wylewny. Jest spokojnym pieskiem, rzadko szczeka, nie niszczy. Nie przyjaźni się z żadnym psem ale większość z nich toleruje. Gania koty. Pikuś najlepiej odnajdzie się w domu z ogrodem, ale przy odrobinie pracy prawdopodobnie przyzwyczai się też do mieszkania w bloku z długimi, spokojnymi spacerami. płeć: pies ur. ok. 2008 wielkość: mała kastracja: tak Kontakt w sprawie adopcji: Wolontariuszka Ania 603 762 594 Wolontariuszka Klaudia 512 237 880 Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http\://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.

Śliczne sunieczki do wzięcia :)

Olsztyn, Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, 10-119 - Szukamy domów dla malutkich suczek, które po interwencji, zabrane z niedobrych warunków, trafiły do domu tymczasowego. Wyrosną na nieduże psiaki, w kłębie poniżej kolana. Jedna z suczek jest drobniejsza, spokojna i zrównoważona, najlepiej się czuje na rękach lub w łóżku :) Druga, ta większa z białym żabocikiem na piersi i nakrapianymi łapkami, to wesoła aktywna psia osobowość, której wszędzie pełno :) Sunie są bardzo kontaktowe, lubią towarzystwo człowieka, ruch i zabawę. W domu tymczasowym są socjalizowane, mają kontakt z psami i kotami. Odrobaczone, zdrowe i bardzo słodkie czekają teraz na domki, takie na zawsze :) Szukamy dla suczek dobrych, odpowiedzialnych opiekunów, którzy przygarną je na zawsze, na dobre i na złe - domku, gdzie nie będą chwilowym kaprysem, zachcianką, czy prezentem. Trzeba liczyć się z tym, że szczeniak może rozrabiać, niszczyć, na początku załatwiać potrzeby w domu, może piszczeć i szczekać gdy zostanie sam, budzić w nocy (wszystkiego go trzeba nauczyć). A kiedy sunie dorosną - będą przyjaciółkami swoich ludzi przez kilkanaście lat i będą potrzebowały opieki i miłości. Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przedadopcyjną, pisemną deklarację sterylizacji po osiągnięciu odpowiedniego wieku). W przypadku wynajmowania mieszkania - niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies. (data ur. 25.10.2021r.) Tel. 606 228 554

Atrakcyjny Bogus :)

Olsztyn, Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, 10-119 - Bogus to ładny, duży pies w typie owczarka niemieckiego, sporych gabarytów, w kłębie sięga ponad kolano i waży ok 50kg. Został zabrany z fatalnych warunków, gdzie całe życie spędził przykuty łańcuchem do rozpadającej się budy... Jest psem, który wymaga czasu, by zaufać człowiekowi - na razie trzyma się od nas na dystans, nie zabiega o uwagę i nie wygląda na przytulaka. Najprawdopodobniej w nowym domu zmieni się, przyjazd do schroniska pewnie go mocno zestresował - poza nim to może być zupełnie inny pies :) Na spacerach interesuje go wszystko wokół, to dla niego nowość - tyle przestrzeni, możliwość jej przemierzania, ruch. Jest w siódmym niebie mogąc węszyć i poznawać otoczenie i tak bardzo go to cieszy, że potrafi ciągnąć na smyczy. Żyje w zgodzie z innymi psami a nawet lubi się z nimi bawić. Bogus zasługuje na lepsze życie niż to, które do tej pory wiódł. Czeka w schronisku na nowych opiekunów, którzy się o niego zatroszczą. Bogus przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Do dobrego domu dowieziemy go wszędzie :) (rok ur. ok. 2015) Tel. 606 507 829

W naszym systemie znajduje się

308
zaginionych!
177
znalezionych!
814
adopcji!

"Czas spędzony ze zwierzętami nigdy nie jest czasem straconym."

Dzięki Wam mamy szansę na rozwój aplikacji oraz docieranie w więcej miejsc aby pomagać zwierzakom.

Zachęcamy do wspierania naszej działalności.